TRANSKRYPCJE ODCINKÓW

Te transkrypcje nie są idealne, ale cieszę się, że są. Jeśli chciałabyś posłuchać odcinków, kliknij tutaj.

Odc. 025 do czytania – Jak poczuć się dobrze w swojej skórze – Monika Potaczek

Odcinek w wersji do słuchania znajdziesz tutaj. Wstęp- Cześć, z tej strony z tej strony Zosia, a ty słuchasz podcastu Filozofia Życia. Jest to podcast, do którego zapraszam inspirujące kobiety, które opowiadają o swojej drodze samorozwoju, samoakceptacji i spełnienia zawodowego. Zanim zacznę przedstawiać gościnię dzisiejszego odcinka, chcę wam powiedzieć, że ten wstęp nagrywany podczas burzy. MożecieCzytaj dalej „Odc. 025 do czytania – Jak poczuć się dobrze w swojej skórze – Monika Potaczek”

Odc 023 do czytania – Czy krąg kobiet jest dla mnie? O mocy kobiecego wsparcia – Małgorzata Michaluk

Odcinek w wersji do słuchania znajdziesz tutaj. Wstęp: Z tej strony Zosia Wilk, a Ty słuchasz podcastu Filozofia Życia. Jest to podcast do którego zapraszam inspirujące kobiety sukcesu, które opowiadają o swojej drodze samorozwoju, samoakceptacji i spełnienia zawodowego. Nowy odcinek wychodzi co 2 tygodnie we wtorek o 7:00 rano. Jeśli jesteś ciekawa z kim będąCzytaj dalej „Odc 023 do czytania – Czy krąg kobiet jest dla mnie? O mocy kobiecego wsparcia – Małgorzata Michaluk”

Transkrypcja odcinka 22 – Zaprzyjaźnij się ze swoim strachem – Kamila Kozioł

Odcinek w wersji do słuchania znajdziesz tutaj. Wstęp: Cześć, z tej strony Zosia Wilk, a Ty słuchasz podcastu Filozofia Życia. Jest to podcast do którego zapraszam inspirujące kobiety sukcesu, które opowiadają o swojej drodze samorozwoju, samoakceptacji i spełnienia zawodowego. W 22 odcinku mam przyjemność gościć Kamilę Kozioł – coach, psycholog, autorkę książek, w tym dziennikaCzytaj dalej „Transkrypcja odcinka 22 – Zaprzyjaźnij się ze swoim strachem – Kamila Kozioł”

Transkrypcja odcinka 021 – Mądry upór i mądre odpuszczanie w efektywnym działaniu – Dominik Juszczyk

Odcinek w wersji do słuchania znajdziesz klikając tutaj. Zosia: [00:00:15] Część, z tej strony Zosia, a Ty słuchasz podcastu Filozofia Życia. Jest to podcast do którego zapraszam inspirujące kobiety i mężczyzn, którzy opowiadają o swojej drodze samoakceptacji, samorozwoju i spełnienia zawodowego. Specjalnie kładę nacisk na słowo mężczyźni inspirujący, ponieważ w tym odcinku po raz pierwszy wCzytaj dalej „Transkrypcja odcinka 021 – Mądry upór i mądre odpuszczanie w efektywnym działaniu – Dominik Juszczyk”

Transkrypcja Odc.020 – Jak odkryć swoją filozofię życia? Kilka słów o mojej historii.

Odcinek w wersji do słuchania znajdziesz klikając tutaj. Cześć, z tej strony Zosia, a Ty słuchasz podcastu filozofia życia. Jest to podcast do którego zapraszam inspirujące kobiety, które opowiadają o swojej drodze samorozwoju, samoakceptacji i spełnienia zawodowego. Witam Was serdecznie i ciepło w kolejnym odcinku. Krótko wstawka do wstępu. Otóż ten odcinek początkuje nową serię podCzytaj dalej „Transkrypcja Odc.020 – Jak odkryć swoją filozofię życia? Kilka słów o mojej historii.”

Transkrypcja odcinka 019 – Dlaczego praca marzeń nie sprawia Ci satysfakcji – Dagmara Seliga

Odcinek w wersji do słuchania znajdziesz klikając tutaj. Wstęp – Część, z tej strony Zosia, a Ty słuchasz podcastu Filozofia Życia. Jest to podcast do którego zapraszam inspirujące kobiety, które opowiadają o swojej drodze samorozwoju, samoakceptacji i spełnienia zawodowego. Od niedawna nagrywa odcinki co dwa tygodnie i mam wrażenie że od ostatniego razu minęły lata świetlne.Czytaj dalej „Transkrypcja odcinka 019 – Dlaczego praca marzeń nie sprawia Ci satysfakcji – Dagmara Seliga”

Transkrypcja Odcinka 018 – Jak odkryć swoją wewnętrzną moc? – Karolina Wilk

Odcinek w wersji do słuchania znajdziesz klikając tutaj. Wstęp- Cześć, z tej strony Zosia, a Ty słuchasz podcastu filozofia życia. Jest to podcast do którego zapraszam wyjątkowe i inspirujące kobiety które opowiadają o swojej drodze samorozwoju i samoakceptacji. W tym odcinku przedstawiam Wam Karolinę Wilk. Karolina na co dzień pracuje z kobietami i pomaga imCzytaj dalej „Transkrypcja Odcinka 018 – Jak odkryć swoją wewnętrzną moc? – Karolina Wilk”

Transkrypcja Odc 17 – Czy związek może być szczęśliwy jeśli nie kocham samej siebie? – Karolina Plichta

Odcinek w wersji do słuchania znajdziesz klikając tutaj. Wstęp– Cześć, z tej strony Zosia, a Ty słuchasz podcastu Filozofia Życia. Jest to podcast do którego co tydzień zapraszam inspirujące kobiety które opowiadają o swojej ścieżce samorozwoju i samoakceptacji. W tym odcinku z wielką przyjemnością przedstawiam Wam Karolinę Plichtę. Karolina jest specjalistką relacji i psychoterapeutką systemową.Czytaj dalej „Transkrypcja Odc 17 – Czy związek może być szczęśliwy jeśli nie kocham samej siebie? – Karolina Plichta”

Transkrypcja Odc. 016 – Jak prowadzić biznes w zgodzie ze sobą

Jeśli chcesz ten odcinek odsłuchać, kliknij tutaj Wstęp – Z tej strony Zosia, a Ty słuchasz podcastu Filozofia Życia. Jest to podcast do którego zapraszam wyjątkowe, inspirujące kobiety które opowiadają o swojej drodze samoakceptacji i samorozwoju. Dzisiaj mam wielką przyjemność przedstawić wam Małgorzatę Wardaszkę. Małgosia jest strateżką marki i komunikacji. Przede wszystkim mnie urzekła tym,Czytaj dalej „Transkrypcja Odc. 016 – Jak prowadzić biznes w zgodzie ze sobą”

Transkrypcja Odcinka 015 – Dlaczego warto otaczać się inspirującymi ludźmi i jak do nich trafić

Jeśli chcesz ten odcinek odsłuchać, kliknij tutaj Część, z tej strony Zosia, a Ty słuchasz podcastu Filozofia Życia. Jest to podcast, do którego zapraszam inspirujące kobiety, które rozmawiają o swojej ścieżce samorozwoju i samoakceptacji. W tym odcinku, który będzie zupełnie inny – mówię to co odcinek, ale ten naprawdę będzie zupełnie inny – poruszam temat,Czytaj dalej „Transkrypcja Odcinka 015 – Dlaczego warto otaczać się inspirującymi ludźmi i jak do nich trafić”

Transkrypcja Odc. 003 Jak czerpać przyjemność z ćwiczeń i osiągać zamierzone wyniki – Sylwia Maksym

Odcinek w wersji do słuchania znajdziesz klikając tutaj.  Wstęp- Cześć, z tej strony Zosia, a Ty słuchasz podcastu filozofia życia. W tym odcinku rozmawiam z Sylwią Maksym która jest dietetykiem sportowym, miłośnikiem kuchni roślinnej i prowadzi własny podcast ‚Paliwo z Roślin’. Rozmawiamy na wiele ciekawych tematów. O tym jak zacząć ćwiczyć, w jaki sposób trenować, żebyCzytaj dalej „Transkrypcja Odc. 003 Jak czerpać przyjemność z ćwiczeń i osiągać zamierzone wyniki – Sylwia Maksym”

%d blogerów lubi to: